Baner głowny strony Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych Strona ministerstwa
Normalna wielkość czcionki
Średnia czcionka
Duża czcionka
Kontrast 2
     URZĄD MIEJSKI
 
  Grupa:   URZĄD MIEJSKI
  Nazwa pozycji   Wydział Oświaty
 
Imię i Nazwisko Stanowisko Telefon
e-mail
Prowadzi:
Zygmunt Krasowski Kierownik Wydziału Oświaty 13 461 16 07

z.krasowski@ustrzyki-dolne.pl 
Koordynacja działalności oświatowo-wychowawczej
Zdzisława Rybicka Główny Księgowy 13 461 16 07

z.rybicka@ustrzyki-dolne.pl
Opracowywanie planów finansowych jednostek oświatowych

Księgowość syntetyczna i analityczna,

Sprawozdawczość budżetowa,

Prowadzenie i rozliczanie środków na dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia pracowników młodocianych

Rozliczanie dotacji z zakresu oświaty
Aneta Janusz Inspektor 13 461 19 48

a.janusz@ustrzyki-dolne.pl 
Naliczanie płac Rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS

Sprawozdawczość do GUS

Wydawanie zaświadczeń o wynagrodzeniach

Koordynacja kontroli zarządczej w gminie
Małgorzata Stec Inspektor 13 461 19 48

m.stec@ustrzyki-dolne.pl 
Naliczanie płac Rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS

Sprawozdawczość do GUS

Wydawanie zaświadczeń o wynagrodzeniach

Koordynacja kontroli zarządczej w gminie
Beata Kurowska Podinspektor 13 461 16 07

b.kurowska@ustrzyki-dolne.pl 
Księgowość syntetyczna i analityczna

Sprawozdawczość budżetowa

Sporządzanie przelewów

Rozliczanie pożyczek z funduszu mieszkaniowego
Danuta Bieniek Podinspektor 13 461 16 07

d.bieniek@ustrzyki-dolne.pl   
Księgowość syntetyczna i analityczna

Prowadzenie kasy

Prowadzenie ksiąg inwentarzowych
 
  Data publikacji   2015-03-17


Osoba, która stworzyła pozycję:   Marcin Organ
Osoba odpowiedzialna za treść:    
 
  Ilość odwiedzin: 4179750