Baner głowny strony Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych Strona ministerstwa
Normalna wielkość czcionki
Średnia czcionka
Duża czcionka
Kontrast 2
     URZĄD MIEJSKI
 
  Grupa:   URZĄD MIEJSKI
  Nazwa pozycji   Wydział Finansowy
 
Imię i Nazwisko Stanowisko Telefon
e-mail
Prowadzi:
Ewa Kaczmaryk-Elmerych Skarbnik 13-460-80-14

e.kaczmaryk-elmerych@ustrzyki-dolne.pl
skarbnik@ustrzyki-dolne.pl 
Opracowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu

Prowadzenie rachunkowości

Sprawozdawczość budżetowa
Ewa Organ Z-ca Skarbnika 13-460-80-14

e.organ@ustrzyki-dolne.pl 
Sprawy dotyczące umorzenia, odroczenia, rozłożenia na raty podatków

Podatek od środków transportowych

Pomoc publiczna
Bożena Pleskacz Inspektor 13-460-80-18

b.pleskacz@ustrzyki-dolne.pl 
Księgowanie dochodów budżetowych

Prowadzenie kasy zapomogowo-pożyczkowej
Dorota Pencarska Inspektor 13-460-80-18

d.pencarska@ustrzyki-dolne.pl 
Księgowanie wydatków budżetowych i innych rachunków
Anetta Rachwał Inspektor 13-460-80-18

a.rachwal@ustrzyki-dolne.pl 
Obsługa kasowa
Joanna Jasion - Szawan Inspektor 13-460-80-15

j.jasion-szawan@ustrzyki-dolne.pl 
Naliczenie podatków

Deklaracje i informacje podatkowe

Wystawianie upomnień i tytułów wykonawczych

Zaświadczenia o stanie majątkowym i braku zaległości
Jagoda Głazowska Inspektor

13-460-80-15

j.glazowska@ustrzyki-dolne.pl

Naliczenie podatków

Deklaracje i informacje podatkowe

Wystawianie upomnień i tytułów wykonawczych

Zaświadczenia o stanie majątkowym i braku zaległości
Anna Germak Inspektor 13-460-80-22

a.germak@ustrzyki-dolne.pl 
Naliczanie wynagrodzeń Rozliczania z ZUS i US

Zaświadczenia o wynagrodzeniach

Sporządzanie sprawozdań do GUS w zakresie wynagrodzeń
Katarzyna Świstak Inspektor 13-460-80-22

k.swistak@ustrzyki-dolne.pl 
Naliczanie wynagrodzeń Rozliczania z ZUS i US

Zaświadczenia o wynagrodzeniach

Sporządzanie sprawozdań do GUS w zakresie wynagrodzeń
 
  Data publikacji   2015-03-16


Osoba, która stworzyła pozycję:   Marcin Organ
Osoba odpowiedzialna za treść:    
 
  Ilość odwiedzin: 4179761